package Doprava zdarma!

Latexový ochranný kryt matrace 140x200cm

Kód
Dostupnost
do 7 dni
Rozměr
140x200
Cena:
3 681 Kč
Množství:
ks - +
O PRODUKTU

Latexový ochranný kryt matrace 140x200

Kryt matrace chrání vlastní matraci před poškozením nebo zašpiněním. Výrazně zlepšuje kvalitu spánku a je vhodná zejména pro lože vyžadující zarovnání. Gumové úchyty všité v rozích krytu, zaručují vysokou stabilitu. K výrobě byla použita Latexová pěna, vysoce elastická, která se dokonale přizpůsobuje přirozenému zakřivení páteře. Latexová pěna je použitelná pro všechny nezávisle na hmotnosti uživatele. Má ortopedické vlastnosti.

Pro zajištění nejvyšší kvality a bezpečností zákazníka, byly k výrobě ochranných krytů použity HYPOALERGENNÍ materiály. Námi použité suroviny snižují možnosti výskytu roztočů a tím zajišťují alergikům klidný spánek. Vizualizace polštářů jsou pouze ilustrativní.

Potahy používané ve výrobě, JERSEY PROŠÍVANÉ, byly vyrobeny z pletené bavlny a polyesteru, díky čemu jsou velmi měkké na dotek. Neobvyklá měkkost materiálu byla dosažena pomocí jeho prošití vatou. Potah zabraňuje tvorbě bakterií a plísní. Díky HYPOALERGENNÍM vlastnostem zaručuje alergikům bezpečný spánek. Všechny vnitřní švy jsou provedeny overlock stehem. Zip zaručuje rychlé sundávání potahu. Potah lze prát v teplotě do 40°C, která zaručuje hygienický spánek. Materiál má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100.

 

Rozměry: Cena obsahuje:
  • Délka: 200cm
  • Šířka: 140cm
  • Výška: 3cm
  • Latexový ochranný kryt matrace 140x200cm
  • Pojištěnou zásilku
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pro vybrané akční produkty

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny na internetu

Rychle u vás doma
Propracovaná expedice = rychlá dodávka zboží

Tradice 24 let
Jsme spolehlivá firma s dlouholetou traficí
up