package Doprava zdarma!

Ochranný kryt matrace vysoce elastický HR 160x200cm

Kód
Dostupnost
do 7 dni
Rozměr
160x200
Cena:
3 354 Kč
Množství:
ks - +
O PRODUKTU

Ochranný kryt matrace vysoce elastický HR 160x200cm

Kryt matrace chrání vlastní matraci před poškozením nebo zašpiněním. Výrazně zlepšuje kvalitu spánku a je vhodná zejména pro lože vyžadující zarovnání. Gumové úchyty všité v rozích krytu, zaručují vysokou stabilitu. K výrobě byla použita vysoce ELASTICKÁ PĚNA HR, která poskytuje pohodlnou oporu, která podporuje uvolnění těla. Aktivní větrání zajišťuje struktura, která obsahuje systém otvorů. Matrace vyrobené z této pěny jsou charakteristické svou velmi dlouho životností.

Pro zajištění nejvyšší kvality a bezpečností zákazníka, byly k výrobě ochranných krytů použity HYPOALERGENNÍ materiály. Námi použité suroviny snižují možnosti výskytu roztočů a tím zajišťují alergikům klidný spánek. Vizualizace polštářů jsou pouze ilustrativní.

Potahy používané ve výrobě, JERSEY PROŠÍVANÉ, byly vyrobeny z pletené bavlny a polyesteru, díky čemu jsou velmi měkké na dotek. Neobvyklá měkkost materiálu byla dosažena pomocí jeho prošití vatou. Potah zabraňuje tvorbě bakterií a plísní. Díky HYPOALERGENNÍM vlastnostem zaručuje alergikům bezpečný spánek. Všechny vnitřní švy jsou provedeny overlock stehem. Zip zaručuje rychlé sundávání potahu. Potah lze prát v teplotě do 40°C, která zaručuje hygienický spánek. Materiál má certifikaci Oeko-Tex® Standard 100

 

Rozměry: Cena obsahuje:
  • Délka: 200cm
  • Šířka: 160cm
  • Výška: 4cm
  • Ochranný kryt matrace vysoce elastický HR 160x200cm
  • Pojištěnou zásilku
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pro vybrané akční produkty

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny na internetu

Rychle u vás doma
Propracovaná expedice = rychlá dodávka zboží

Tradice 24 let
Jsme spolehlivá firma s dlouholetou traficí
up