package Doprava zdarma!

Pěnový ochranný kryt matrace 160x200cm

Kód
Dostupnost
do 7 dni
Rozměr
160x200
Cena:
1 796 Kč
Množství:
ks - +
4 uživatelů koupilo 4 kusů.
O PRODUKTU

Pěnový ochranný kryt matrace 160x200

Kryt matrace chrání vlastní matraci před poškozením nebo zašpiněním. Výrazně zlepšuje kvalitu spánku a je vhodná zejména pro lože vyžadující zarovnání. Gumové úchyty všité v rozích krytu, zaručují vysokou stabilitu. K výrobě byla použita POLYURETANOVÁ PĚNA, která je charakteristická svoji pevností a odolnosti proti deformaci.

Pro zajištění nejvyšší kvality a bezpečností zákazníka, byly k výrobě ochranných krytů použity HYPOALERGENNÍ materiály. Námi použité suroviny snižují možnosti výskytu roztočů a tím zajišťují alergikům klidný spánek. Vizualizace polštářů jsou pouze ilustrativní.

Potah použitý ve výrobě, JERSEY NEPROŠÍVANÝ, byl vyroben z bavlněno-polyesterové tkaniny, která je charakteristická mimořádnou jemností. Látka snižuje výzkyt prachových roztočů, díky čemu je vhodná také pro alergiky. Všechny spoje jsou na vnitřní straně chráněny overlock stehem. Zip je všitý ze tří stran což zaručuje rychlé sejmutí potahu. Potah lze prát při teplotě do 40°C, co umožňuje hygienický spánek. Materiál má certifikát Oeko-Tex® Standard 100.

 

Rozměry: Cena obsahuje:
  • Délka: 200cm
  • Šířka: 160cm
  • Výška: 3cm
  • Pěnový ochranný kryt matrace 160x200cm
  • Pojištěnou zásilku
Copyright www.maxx-marketing.net

Doprava zdarma
Pro vybrané akční produkty

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny na internetu

Rychle u vás doma
Propracovaná expedice = rychlá dodávka zboží

Tradice 24 let
Jsme spolehlivá firma s dlouholetou traficí
up