AMI Nábytek
2024/07/24 14:15:49
Hledej
kontakt
702 286 286

po - pá: 9:00 - 15:00

Your basket
celkový: 0,00 Kč zkontrolovat
Pokračovat v nákupu

Kapsové pružinové matrace

Naše taštičkové (kapsové) matrace sice pružiny obsahují, ale jsou v nich zakomponovány takovým způsobem, že spaní na nich bude doslova jako na obláčku! Přečtěte si více o jejich jedinečné konstrukci a vlastnostech a nechte se inspirovat našimi produkty všech cenových relací!

nalezeno: 3
Matrace 120x200 Ariadna

Matrace 120x200 Ariadna

Prodejce: AMI Nábytek
8 510,00 Kč
3 pracovní dny
ks
zkontrolovat více
Matrace 120x200 Mintaka

Matrace 120x200 Mintaka

Prodejce: AMI Nábytek
7 995,00 Kč
3 pracovní dny
ks
zkontrolovat více
Matrace 120x200 Vega

Matrace 120x200 Vega

Prodejce: AMI Nábytek
7 870,00 Kč
3 pracovní dny
ks
zkontrolovat více
  • novinka

Taštičková matrace - v čem je tak výjimečná?

Matrace s taštičkovými pružinami jsou vyrobeny dle nejpřísnějších standardů. Kvalitní provedení a materiály, různé speciální vlastnosti, vhodné pro alergiky, široký výběr potahů. Ke každému produktu naleznete přesné popisy a parametre, díky kterým si jednoduše vyberete.

Široký výběr ✓ Kvalitní materiály ✓ Nápomocný zákaznický servis ✓ Výroba s 25letou tradicí

Tento model charakterizuje pružinové jádro. Každá tato pružina je pak uložena ve své vlastní kapse, tzv. taštičce, oddělená od ostatních. Tato unikátní konstrukce sebou přináší hned několik výhod.

  • Jednotlivé pružiny na sobě při zátěži reagují nezávisle.
  • Tělu poskytují bezchybnou oporu.
  • Zónováním zohledňují skutečnost, že váha těla není rozložena stejnoměrně.
  • Garantují maximální komfort párům, kdy pohyby jednoho z partnerů izolují, aby nijak narušil spánek druhého.
  • Potěší vás zaručeně i její vysoká odolnost a prodyšnost.

 

Při výrobě matrací s taštičkovými pružinami pracujeme s prvotřídními materiály

Na trhu se pohybujeme již 24 let. I přes bohaté zkušenosti se ale stále učíme! Sledujeme moderní trendy a technologický vývoj, abychom mohli nabídnout matrace té nejlepší kvality. Při výrobě taštičkových matrací proto spoléháme na ověřené i inovativní postupy a materiály, které si nás získaly pro svou dlouhou životnost a snadnou údržbu, ale i perfektní hygienické vlastnosti.

  • Polyuretanová pěna

Vyniká precizní adaptací při bodovém zatížení. Je také velmi prodyšná, což vytváří jednak příjemné klima, zároveň nepříznivé podmínky pro hromadění částic prachu, ale i pro bakterie, plísně a roztoče.

  • Kokosové desky

Použití těchto přírodních vláken přispívá jednak ke zpevnění celé stavby matrace, tak ke spánku v maximálně hygienických podmínkách. Současně zvyšuje stupeň tuhosti matrace.

  • Latexová pěna

Její pórovitá struktura umožňuje odvádět vlhkost, čímž zvyšuje životnost produktů, zlepšuje tak i jeho antialergenní vlastnosti. Z těchto důvodů se jí hojně využívá při výrobě ortopedických matrací určených pro uživatele, kteří v posteli tráví nadprůměrné množství času a mají na její kvalitu zvýšené nároky.

  • Snímatelný potah

Abychom matraci ochránili před mechanickým poškozením a současně zachovali prostředí pro zdravý odpočinek, všechny jsme opatřili snadno odnímatelným funkčním potahem. Při výběru potahových materiálů jsme vzali v potaz jejich antialergenní vlastnosti, komfort, který vám mohou poskytnout, ale i otázku jejich údržby, jenž v žádné případě není obtížná. Vybírejte z těch s obsahem měkké bavlny, vaty, částic stříbra i aloe vera!

Na kvalitu veškerých produktů v kategorii se můžete spolehnout! Doložíme vám ji nezbytnou certifikací.

 

Matrace pružinové taštičkové v běžných i personalizovaných velikostech

V naší nabídce uvádíme modely v běžných, základních velikostech pro jednolůžka a dvoulůžka. Na výběr máte z téměř dvou desítek modelů! Využijte proto přehledné vyhledávání dle čtyř standardizovaných rozměrů.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper Premium