+420 702 286 286 (Po-Pá 9:00 - 15:00)

Dětské psací stoly

Skrýt parametry
SilverTime.czHledám
Bez filtru
Barva
Cenový rozsah:
7335 Kč -
-
- 15370 Kč
Řadit podle:
orderby
Zobrazení:

Máte doma malé studenty, návrháře či budoucí programátory? Dětské psací stoly mohou být stejně rozmanité jako jejich nápady. Tvořivost nezná mezí, a proto potřebují místo, které jejich tvořivosti a nápadům dodá patřičný rozměr. Ať už se kreslí víly a panenky nebo se rozkládá stavebnice, vše je bude bavit více s prostorným a šikovně vyřešeným stolem.

 

Dětské psací stoly rostoucí drží krok s dítětem.

Nestihli jste se ani otočit a už máte z miminka školáka? To není žádný problém s rostoucím stolem. Ten můžeme výškové upravovat podle aktuálního vzrůstu dítěte a zdvihnout tím pracovní plochu. Princip je stejný jako u židlí s nastavitelnou výškou.

 

Luxus a kvalitu odráží dětské psací stoly z masivu.

Dětské psací stoly z masivu jsou tou nejkvalitnější variantou dřevěného stolu. Ne všechny dřeva jsou však skutečně vytvořeny z jednoho poctivého kusu materiálu. Na trhu dřevin jsou i materiály, které působí solidním dojmem, nicméně jde o lepidlem slepené dřevěné desky s kvalitním dřevem jen na pohledové straně.

 

Dětské psací stoly a židle prostě patří k sobě!

Pohodlná a zdravotně nezávadná židle tvoří důležitý doplněk kvalitního stolu. Ta má totiž výrazný vliv na celkový dojem z posezení, a pokud není správně vyrobena, může zhoršovat zdravotní stav člověka.

 

Nemáte místa na rozdávání? Dětské rohové psací stoly jsou dobrý nápad!

Rozsáhlé samostatné stoly nejsou vždy možností. V takové situaci je řešení stůl rohový. Ten se krásně přisune do rohu místnosti a může se začít tvořit.

 

Máte doma všechno bílé? Dětské bílé psací stoly budou ladit se zbytkem interiéru.

Pokoj má působit jako celek. Barevný tón je důležitý a proto se bílý nábytek hodí do světle laděného pokoje. Dojem čistoty a minimalismu je pro bílou barvu typický. Pro malého myslitele skvělá volba.

 

Rohové dětské psací stoly se vejdou i do menších pokojů.

Není místa nazbyt? To se nic neděje. V nabídce AMI nábytek je spoustu rohových stolů, které vytváří pracovní plochu, ale zároveň šetří místem. Občas je potřeba být kreativní a vymyslet neobvyklé řešení dětského pokoje. Každý pokojík je jiný a tím zároveň zajímavý!

 

Máte více potomků? Dětské psací stoly pro dva šetří prostor i peněženku.

Proč kupovat dva samostatné stoly, když můžeme spojit oba do jednoho? Tím ušetříme místo a zároveň se vyhneme dvojnásobné pořizovací ceně. Naše stoly jsou praktickým řešením pro sourozence a zároveň zbyde více prostředků na ostatní nábytek do dětského pokoje!

 

Jak pořídit dětské psací stoly levně?

Nejprve se podívejme co ovlivňuje cenu stolu:

  • Materiál použitý k výrobě
  • Značka výrobce nebo návrhářského studia
  • Náročnost designu a jeho výsledné zpracování

Cena je vždy závislá od použitého materiálu, značce a designu. Jsou samozřejmě situace, kdy se nehodí investovat do nákladného masivního stolu, a proto jsme pro vás připravili i levnější varianty dětských stolů. To však neznamená, že jde o nekvalitní produkty. Všechny naše stoly jsou postaveny, aby vydrželi.

 

Dětské psací stoly borovice mají nádech přírody.

Borovice je krásný materiál, který velmi rádi používáme k výrobě našich stolů. Univerzální světlé dřevo můžeme kombinovat s většinou okolního nábytku a zároveň nabízí odolnost a stabilitu klasického masivního materiálu.

 

Dětské psací stoly do rohu šetří místo v pokoji

Ne každé dítě má velký pokoj. V tomto případě je skvělým řešením právě prostorově úsporný rohový stůl. Ten zajistí pracovní plochu a zároveň šetří místo.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Doprava zdarma
Pro vybrané akční produkty

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny na internetu

Rychle u vás doma
Propracovaná expedice = rychlá dodávka zboží

Tradice 24 let
Jsme spolehlivá firma s dlouholetou traficí

Způsoby dopravy

Kurýrské služby

Dobírka: 29 Kč Cena dopravy: 0 Kč

Přepravující firmy

Rozvoz AMI dopravy

Dobírka: 29 Kč Cena dopravy: 0 Kč

Osobní odběr

Dobírka: 0 Kč Cena dopravy: 0 Kč

Adresa pro osobní odběr Středová 408
735 43, Albrechtice u Českého Těšína
Pro zboží se můžete zastavit po předchozí domluvě.

up