+420 702 286 286 (Po-Pá 9:00 - 15:00)

Ami Nábytek

Jsme Český výrobce nábytku a matrací. Od samého začátku naší činnosti, klademe důraz na spokojenost našich zákazníků. Naše výrobky jsou charakteristické vysokou estetikou, praktickým řešením a velmi vysokou kvalitou. Neutuchající odhodlání k dokonalosti, zaručuje profesionální přístup ke každé objednávce.

Systematicky sledujeme technologický pokrok a nejvíce funkční řešení zavádíme do naší nabídky. Pouze dobře zvolená dřevěná postel zajistí zdravý spánek, během kterého si člověk odpočine a zregeneruje síly po náročném dnu. Společnost AMI NÁBYTEK s.r.o. je lídrem ve svém oboru zaměřujícím se na výrobu nábytku z borovicového dřeva. Naše nabídka je velmi rozmanitá a lze v ní nalézt nejen levné postele z borovicového dřeva do ložnice, ale také jiný nábytek a další doplňky z tohoto dřeva. Prostorné skříně, bedny, regály, komody a mnoho jiných návrhů, které můžete spojovat do libovolných celků.

 

Nábytek vyrobený z přírodního dřeva je velmi pevný a pohodlný k užívání a údržbě. Díky tomu si při nákupu můžete být jistí, že se jedná o investici na dlouhou dobu. V současné době jde mnoho firem cestou tzv. nejmenšího odporu a pro výrobu nábytku nepoužívá přírodní materiály, ale jejich upravené náhrady. Bohužel má toto vliv na kvalitu tohoto typu produktů.

Specialisté společnosti AMI NÁBYTEK s.r.o. se starají o to, aby byly v nabídce společnosti pouze vysoce kvalitní produkty. Každý produkt z naší nabídky byl podrobně popsán. V popisech přidaných k produktům najdete všechny důležité informace o daném výrobku. Kategorie postelí je rozdělena do podkategorií v závislosti na velikosti postele. Věříme, že díky tomu bude pro Vás vyhledávání vhodného produktu ještě jednodušší. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky.

p 

 

 

photo

 


Doprava zdarma
Pro vybrané akční produkty

Nejlepší ceny
Nejlepší ceny na internetu

Rychle u vás doma
Propracovaná expedice = rychlá dodávka zboží

Tradice 24 let
Jsme spolehlivá firma s dlouholetou traficí

Způsoby dopravy

Kurýrské služby

Dobírka: 29 Kč Cena dopravy: 0 Kč

Přepravující firmy

Rozvoz AMI dopravy

Dobírka: 29 Kč Cena dopravy: 0 Kč

Osobní odběr

Dobírka: 0 Kč Cena dopravy: 0 Kč

Adresa pro osobní odběr Středová 408
735 43, Albrechtice u Českého Těšína
Pro zboží se můžete zastavit po předchozí domluvě.

up