AMI Nábytek
2024/07/22 15:49:19
Hledej
kontakt
702 286 286

po - pá: 9:00 - 15:00

Your basket
celkový: 0,00 Kč zkontrolovat
Pokračovat v nákupu
O nás

Ami Nábytek

Jsme Český výrobce nábytku a matrací. Od samého začátku naší činnosti, klademe důraz na spokojenost našich zákazníků. Naše výrobky jsou charakteristické vysokou estetikou, praktickým řešením a velmi vysokou kvalitou. Neutuchající odhodlání k dokonalosti, zaručuje profesionální přístup ke každé objednávce.

Systematicky sledujeme technologický pokrok a nejvíce funkční řešení zavádíme do naší nabídky. Pouze dobře zvolená dřevěná postel zajistí zdravý spánek, během kterého si člověk odpočine a zregeneruje síly po náročném dnu. Společnost AMI NÁBYTEK s.r.o. je lídrem ve svém oboru zaměřujícím se na výrobu nábytku z borovicového dřeva. Naše nabídka je velmi rozmanitá a lze v ní nalézt nejen levné postele z borovicového dřeva do ložnice, ale také jiný nábytek a další doplňky z tohoto dřeva. Prostorné skříně, bedny, regály, komody a mnoho jiných návrhů, které můžete spojovat do libovolných celků.

 

Nábytek vyrobený z přírodního dřeva je velmi pevný a pohodlný k užívání a údržbě. Díky tomu si při nákupu můžete být jistí, že se jedná o investici na dlouhou dobu. V současné době jde mnoho firem cestou tzv. nejmenšího odporu a pro výrobu nábytku nepoužívá přírodní materiály, ale jejich upravené náhrady. Bohužel má toto vliv na kvalitu tohoto typu produktů.

Specialisté společnosti AMI NÁBYTEK s.r.o. se starají o to, aby byly v nabídce společnosti pouze vysoce kvalitní produkty. Každý produkt z naší nabídky byl podrobně popsán. V popisech přidaných k produktům najdete všechny důležité informace o daném výrobku. Kategorie postelí je rozdělena do podkategorií v závislosti na velikosti postele. Věříme, že díky tomu bude pro Vás vyhledávání vhodného produktu ještě jednodušší. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte emailem nebo telefonicky.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Zobrazit plnou verzi webu
Sklep internetowy Shoper Premium